Mitsubishi Electric pompa ciepła

Pompa ciepła ZUBADAN firmy Mitsubishi Electric to bardzo poważna alternatywa dla tradycyjnych systemów, które wykorzystują gaz lub paliwo stałe. Firma Jarex Klimatyzacja Kraków wychodzi naprzeciw Państwu oczekiwaniom.

Zalety:

  • bezpłatny odzysk z środowiska do 75% energii
  • zmniejszenie kosztów
  • niezawodność urządzeń
  • elastyczność instalacji
  • szybkie ogrzewanie
  • niski poziom hałasu
  • rozwiązanie kompaktowe i wielofunkcyjne

Niewielka inwestycja

W przypadku nowych konstrukcji początkowa inwestycja jest niewielka. Nie ma żadnych kosztów dla sieci gazowych, kominów, pomieszczeń dla kotła. Jeśli instalacja dotyczy starych budynków wymiana jest możliwa nawet bez znaczących zmian.

Energooszczędne urządzenia

Wszystkie pompy ciepła ZUBADAN Mitsubishi Electric to klasa energetyczna A. Zapewnia to maksymalną oszczędność energii. Dzięki płynnej regulacji mocy pompa ciepła ZUBADAN oferuje minimalne zużycie energii w zależności od potrzeb.

Ochrona środowiska

Staramy się aby zachować czyste i nieskażone środowisko, ale również szukamy nowych sposobów na poprawę komfortu i warunków życia na naszej planecie. Aby osiągnąć ten cel, wprowadzane są nowe technologie i katalog produktów bogaty o wydajne, niezawodne  oraz przyjazne dla środowiska urządzenia.
Ochrona środowiska jest wysoce kontrowersyjną kwestia na całym świecie i na pewno ma duży wpływ na naszą przyszłość.
Cele dotyczące redukcji emisji gazów cieplarnianych i emisji CO2 określonych w Protokole z Kioto, są wykonywane przez Mitsubishi Electric – firmę, która ma długą tradycję w tym zakresie, pracodawcy są zaangażowani w badania i rozwój zaawansowanych technologii.
Wspólnie z Mitsubishi Electric, naszym celem jest promowanie nowych technologii do ogrzewania (pompa ciepła ZUBADAN), klimatyzację (systemy VRF) i wentylacji (odzysk ciepła Mitsubishi Electric Lossnay), które to systemy  zapewnią komfort cieplny i nieskażone środowisko jutra.
„Pomyśl o świecie będziemy żyć jutro …”