Pompy ciepła Therma V LG w naszej ofercie

Klimatyzacja Kraków pompy ciepła
Pompy ciepła

Pompy ciepła firmy LG Therma V to rozwiązania grzewcze skoncentrowane na energii i środowisku.

System zaprojektowany specjalnie dla nowych i modernizowanych domów, oparty na zaawansowanej technologii grzewczej LG i oszczędności energii. Pompa ciepła powietrze-woda może być stosowana jako rozwiązanie grzewcze poczynając od ogrzewania podłogowego, aż do dostarczania ciepłej wody do wielu źródeł ciepła.

Urządzenia pobiera energię ze środowiska zewnętrznego, dzięki temu jest do 4 razy wydajniejsza niż instalacje z kotłem grzewczym.

Oferujemy rozwiązania niskotemperaturowe z wykorzystaniem pomp ciepła Therma V typu Monoblok oraz Split mogące pracować w trybie ogrzewania lub chłodzenia w nowych obiektach. Firma Jarex Klimatyzacja Kraków oferuje pomoc w doborze i wycenie całego rozwiązania. Jeśli decydujemy się na modernizację istniejącego systemu pompę THERMA V można podłączyć do istniejącej instalacji z kotłem grzewczym, lub całkowicie go zastąpić.

Pompa ciepła THERMA V firmy LG została stworzona jako idealne rozwiązanie posiadające walory energooszczędności, prostoty, wygody, sterowania oraz obsługi. Urządzenia LG gwarantują zadowolenie użytkowników na całym świecie, a linia wyrobów LG oferuje urządzenia o wydajności grzewczej od 3kW do 16kW.

Koncepcja wszystko w jednym.

Pozwala na dostarczenie kompletnego monobloku zawierającego główne podzespoły takie jak:

  • płytowy wymiennik ciepła
  • pompa obiegowa klasy A
  • grzałka elektryczna
  • naczynie zbiorcze

Osobno montowany jest monoblok 3kW

Technologia 2-stopniowego sprężania kaskadowego pozwala na wytworzenie gorącej wody o temperaturze 80ºC dlatego nadaje się starych kotłowych systemach grzewczych, które zasilane są gorącą wodą.